Aktívna bieliaca zubná pasta Wisdom je vyrobená z práškového bambusového uhlíka. Tento aktívny uhlík napomáha odstraňovať baktérie a škvrny pre belšie zuby a svieži dych.

Aktívne bambusové uhlie má veľkú povrchovú plochu s pórmi, ktoré majú prirodzený dezodoračný účinok a zároveň odstraňujú škvrny. Doporučujeme používať so zubnou kefkou WisdomActiveWhiteningCharcoal, ktorá má jedinečné čierno-biele štetiny, ktoré sú bezpečné pri čistení zubov a po použití sa ľahko dajú umyť.

Zloženie: aqua, hydratovaný oxid kremičitý, sorbitol, citrát zinočnatý, laurylsulfát sodný, aróma, polyfosforečnan sodný, hydrogenuhličitan sodný, celulózová guma, kokamidopropylbetain, PVP, fluorid sodný, prášok z dreveného uhlia, chlorid sodný, sacharín, CI 77891, chlorid sodný, benzoát sodný v gliceríne, limonén.

Obsahuje: fluorid sodný (1450 ppm F)

Návod na použitie:

Zuby čistite 3x denne, najlepšie po každom jedle. Na kefku vytlačte pastu vo veľkosti hrášku. Neprehĺtajte. Pasta nie je vhodná pre deti do 6 rokov. V prípade príjmu fluoridu z iných zdrojov sa poraďte so zubným lekárom. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Aktívne bieliace uhlie Wisdom:

  • Odstraňuje škvrny od čaju, kávy, červeného vína, korenených jedál a tabaku.
  • Ničí baktérie, ktoré môžu spôsobiť zápach z úst
  • Zabraňuje vzniku zubného kazu

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “ACTIVE Whitening zubná pasta”