VIAC AKO 20 ROKOV SKÚSENOSTÍ V OBLASTI STOMATOLÓGIE

Email: zdravezuby@zdravezuby.eu

Infolinka 8-16 hod.: 0905 650 725

Sunsept rýchla alkoholová dezinfekcia na ruky

Perfektný pocit úplnej čistoty a bezpečia s našou  SunSept dezinfekciou na ruky. Priateľské zloženie k vašej pokožke bez obsahu  akýchkoľvek látok spôsobujúcich alergie. Tento vysokokvalitný produkt je bezpečný na   každodenné   používanie. Naša SunSept dezinfekcia na ruky neposkytuje nie len rýchly výsledok, ale aj široké spektrum účinnosti. Zanecháva vaše ruky hygienicky čisté za necelých 30 sekúnd.

Dezinfekcia na ruky bez alergénov.

. Široké spektrum účinnosti založené na polyalkohole, baktericidny, levurocidný, tuberkulocidený a vírusocidný  efekt PLUS s vysokým čistiacim účinkom. Vo veľmi v krátkom čase poskytuje komplexné spektrum účinnosti voči TBC, fungus (candida ablicans), obaleným vírusom ako HIV, HBV, HCV a chrípkovým vírusom.

. Veľmi krátky expozičný čas.

. Bez prísad – žiadne alergénne zložky.

Spektrum účinnosti

Baktérie: 30 sek.; Fungi (C.albicans): 30 sek.;

TbB: 30 sek.; Obalené vírusy: 15 sek.;

Vírusy: Noro 30 sek. 

Testované podľa VAH/DGHM, EN 1500, EN 12791,

prEN 12054, EN 1275, EN 14348, BGA(RKI)/DVV, EN 14476

Návod na používanie:

Pre hygienickú dezinfekciu rúk naneste 3 ml roztoku na celý povrch rúk po dobu 30-60 sekúnd. Výrobok je vhodný na použitie v zdravotníctve. Chirurgická dezinfekcia rúk: trieť si ruky a predlaktia roztokom po dobu 1,5 min.

Bezpečnostné upozornenie:

Skladujte v uzavretom originálnom obale mimo dosahu detí. Len na vonkajšie použitie. H225 veľmi horľavá kvapalina a pary. H319 spôsobuje vážne podráždenie očí. Nevystavujte otvorenému ohňu, vysokým teplotám a horúcim povrchom. Zákaz fajčiť. Pri zasiahnutí očí vyplachujte tečúcou vodou niekoľko minút. Odstráňte kontaktné šošovky. Ak očné podráždenie pretrváva vyhľadajte lekársku pomoc.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Alholová dezinfekcia na ruky 500ml”