Chlorhexidine Gum Health MINT ošetrujúca ústna voda je veľmi účinné antiseptikum s obsahom 0,2% chlórhexidínu,  určené špeciálne pre aktívnu kontrolu ochorenia parodontu. Indikovaná na liečbu ochorení ústnej dutiny a zabráneniu potenciálnej bakteriálnej infekcii pred a po chirurgických zákrokoch v ústnej dutine (implantáty, zubná extrakcia, orálna operácia atď.). Neobsahuje alkohol. Maximálna perorálna asepsia, vedecky zaručená.

Používajte po použití zubnej nite a kefke, aby ste zabránili problémom s ďasnami.

Zloženie (mäta): aqua, glycerín, alkohol denat., Hydrogénovaný ricínový olej PEG-40, aróma, chlórhexidín diglukonát.

Zloženie (pôvodné): aqua, glycerín, alkohol denat., Hydrogénovaný ricínový olej PEG-40, aróma, limonén, Eugenol, linalool, chlórhexidín diglukonát.

Obsahuje: 0,2% chlórhexidín diglukanátu

Varovania:

NEPREHĹTAJTE. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná alebo dojčíte, pred použitím tejto ústnej vody sa poraďte so svojím lekárom. Prestaňte používať a okamžite vyhľadajte lekársku pomoc, ak sa u vás vyskytne niektorý z nasledujúcich príznakov: vyrážka, opuch úst alebo tváre alebo ťažkosti s dýchaním. Tieto účinky môžu byť príznakmi alergickej reakcie, ktorá je veľmi zriedkavá. Ak dôjde k podráždeniu, tak ako u každého iného výrobku na starostlivosť o ústnu dutinu, prerušte používanie. Dlhodobé používanie tohto produktu môže dočasne zmeniť farbu zubov, výplní a jazyka. Keď sa používanie zastaví, škvrny zmiznú. Škvrny je možné odstrániť kefovaním dvakrát denne zubnou pastou určenou na odstraňovanie škvŕn alebo zubným lekárom alebo hygienikom. Škvrne sa môžete vyhnúť tak, že nebudete piť čaje, kávu alebo červené víno, najmä do jednej hodiny po použití. NEPOUŽÍVAJTE tento výrobok dlhšie ako jeden mesiac, pokiaľ vám to neodporučí váš zubný lekár alebo hygienik.

 

Ústna voda s chlórhexidínom pomáha:

Predchádzať problémom s ďasnami

Bojujte s plakom

Zabraňuje zápachu z úst

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Chlorhexidine Gum Health bez alkoholu”