flyer-bez-albaco-png

Fittydent – fixačný krém na zubné náhrady (40g)

 1. Vyčistite a vysušte úplne vašu protézu. Fittydent fixačný krém môže vyvinúť jeho plnú lepiacu silu, len ak protéza bude úplne suchá.
 2. Aplikujte fittydent gél na vašu protézu jemným stláčaním tuby. Zohrejte tubu v ruke pre ľahšie vytlačenie gélu.
 3. Aplikujte fittydent gél na protézu v pásikoch, ako je zobrazené na obrázku. Uistite sa , že lepiaci gél nie je príliš blízko pri okraji protézy.
 4. Vyvarujte sa kontaminácii, po použití dobre uzatvorte.
 5. Vložte protézu do úst a jemne zahryznite.
 6. Pre dokonalý výsledok počkajte 15 minút predtým, ako začnete jesť alebo piť.

Užitočné rady:

 • Môže trvať niekoľko pokusov než zistite aké množstvo fittydent gélu je ideálne použiť. Začnite s používaním menšieho množstva. Zvýšte množstvo keď potrebuje dosiahnúť  dlhší a trvalejší účinok
 • Ak si prajete silnejšie spojenie, využite teplo čistého prsta a roztiahnite lepiaci gél v tenkej vrstve na celú styčnú plochu.
 • Ak na konci dňa sa sila prilepenia neznížila, jednoducho nechajte protézu v ústach aj cez noc a použite menšie množstvo gélu  nasledujúci deň.
 • Pri citlivých ďasnách, sa môže výnimočne objaviť mierne tŕpnutie alebo pocit pálenia.  Tieto príznaky rýchlo vymiznú a sú absolútne neškodné. Na zabránenie tŕpnutia  alebo pocitu  pálenia natrite tenkú súvislú vrstvu a počkajte niekoľko sekúnd pred tým, než si vložíte  protézu do úst.
 • Mäkké rebazačné prostriedky môžu znížiť väzobný jav.

• Konzultuje pravidelne s vašim zubným lekárom vhodné uchytenie vašej protézy

RENEW koncentrovaný dentálny čistič

RENEW koncentrovaný dentálny čistič je extra silný protetický čistič, ktorý bezpečne a efektívne odstraňuje kávu, čaj, tabak, plak a vápnik.

Návod:

Dentálnu náhradu opláchnite pod tečúcou vodou. Rozpústite 1 čajovú lyžičku s práškom v šálke horúcej vody. Nechajte odstáť 3 minúty. Dentálnu náhradu ponorte do roztoku a nechajte pôsobiť 30 minút. Extrémne zanesené dentálne náhrady môžu byť ponechané v roztoku cez noc. Pred nasadením do úst dentálnu náhradu dostatočne opláchnite pod tečúcou vodou. Roztok môžete používať cca 7 dní.

UPOZORNENIE:

Prášok nevkladajte do úst a uchovávajte mimo dosahu detí. Nepoužívajte nádoby, z ktorých sa môže uvoľňovať farbivo z ich povrchu.

 

 

Darčekové balenie

Tovar v originálnom balení, Zabaliť tovar do vianočného papiera